תמונה: פיני סילוק

עומר אדם, אליאנה תדהר, לי בירן, מיקי קם, דניאל גד, ניקי גולדשטיין, עדי חבשוש, לירון רביבו, שירה לוי, שרון צור, סטפן, שגיא ביטבוקס וכמובן האורחים המיוחדים – סטטיק ובן אל תבורי.
במאי: חנוך רוזן

סיפור האגדה-מחזמר מתרחשת בהווה ומביא את סיפורן של שתי “נסיכות” עכשוויות: לירון ממון (לירון רביבו), נערה מפונקת שחוגגת 18 והיא בתו של המיליארדר שרון ממון (שרון צור) שמעניק לה כל מה שהיא רוצה.

ומולה, תמונת ראי עצובה, אליאנה תדהר על תקן “סינדרלה” מודל 2017, מתגוררת עם אמה החורגת (מיקי קם הנהדרת) ושתי אחיותיה החורגות המרשעות כוכבית וסולמית שטרודל (עדי חבשוש ושירה לוי). השלוש – אושיות רשת גאוותניות – מתעמרות באליאנה הנאלצת לשרת אותן. אך למרות קנאתן הרבה והעובדה שהן מנסות לחבל בדרכה, היא מצליחה לשמור על אופטימיות ויש לה גם קול נפלא. לפרנסתה עובדת אליאנה כמלצרית בקייטרינג וגם שם סופגת צעקות מהבוס.

המשותף לשתי הגיבורות המנוגדות, הוא הערצתן לזמר מספר 1 במדינה המכונה “הנסיך”, וגם לבוש בהתאם – עומר אדם.
ביום הולדתה של לירון מופיע “הנסיך”, ושם הוא גם מכריז על תחרות טלוויזיונית סטייל “כוכב נולד”, בה יבחר זמרת שתשיר עמו דואט. אביה של לירון מגייס את אמרגנו של הנסיך, ניקי גולדסטייג’ (ניקי גולדשטיין בליהוק נפלא), על מנת להפוך את בתו לזמרת תוך ימים ספורים ולנצח בתחרות. אלא שמתברר ששירה היא ממש לא התחום של לירון…

רגע לפני שלירון הזייפנית ואליאנה המוכשרת עולות לשיר בתחרות הטלוויזיונית – רוקם ניקי גולדסטייג’ במוחו מזימה: הוא מציע לאליאנה סכום כסף שיוציא אותה מחייה העלובים – תמורת שהיא תשיר מאחורי הקלעים וקולה יישמע, בעוד לירון מופיעה על הבמה ומניעה את שפתיה. כך בעצם יחשבו כולם שלירון שרה, אולם הקול יהיה קולה הנפלא של אליאנה.

גם “הנסיך” נופל בפח ובוחר בלירון לשיר עמו דואט. אולם במסיבה שערך באחוזתו לכבוד לירון – הוא שומע במקרה את קולה של אליאנה, ומבין שהוליכו אותו שולל ואליאנה היא הזמרת האמיתית.

וכמו בסיפור סינדרלה, הנסיך רץ אחרי אליאנה כדי לגלות מיהי בעלת הקול הקסום, והיא במנוסתה משמיטה… לא את נעלה כי אם את הסמארטפון שלה…

הנסיך מגלה כי הטלפון החכם שנשמט נעול באמצעות טביעת אצבע – וכך הוא יוצא למסע חיפושים בכל המדינה, לאתר את טביעת האצבע של בעלת הקול המופלא שחמקה ממנו בטרם הספיק לחזות בפניה…

גיבור נוסף בעלילה הוא ליבי (לי בירן), במציאות בן הזוג של אליאנה, אך בפסטיגל הוא הידיד הטוב של לירון, שמאוהב בה עוד מכיתה ב’. אף אחד לא יודע כי את שירי האהבה המצליחים של “הנסיך”, כותב בעצם ליבי, תוך שהוא מקדיש אותם לאהובתו שלצערו רואה בו רק ידיד.

כוכבים נוספים בפסטיגל 2017 הם דניאל גד ושגיא ביטבוקס, ידידיה הטובים מהעבודה של אליאנה (שגיא מדבר אך ורק בשפת הביטבוקס המשעשעת שהמציא לעצמו).
גם הרקדן והזמר העולה סטפן מופיע השנה כשופט בתחרות השירה, לצדו של חנוך רוזן, במאי הפסטיגל בהופעת אורח כשחקן.

וכמובן טרם הזכרנו את ה-כוכבים הסוחפים סטטיק ובן אל תבורי, אורחים מיוחדים בפסטיגל זו השנה השניה ברציפות, המשחקים בתפקיד עצמם יחד עם להיטיהם הגדולים ובראשם “טודו בום”.